A man And A Woman +18 Japon Erotik Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Notu 6,710 Görüntülenme

A man And A Woman +18 Japon Erotik Film İzle

A man And A Woman filminde zihinsel engelli çocukları olan bir anne ve bir baba, zihinsel engelliler için özel olarak tasarlanan okulda tanışma fırsatı yakalarlar. Bu tanışma onlar için bir başlangıç olacak ilk kıvılcımı ateşler. Okul bir gezi düzenleyerek ormana çocukları götürme kararı alır. Bu geziye oğlunu gönderen anne, onun güvenliğinden emin olmak için sonradan yanına gitmek ister, diğer çocuğun babası onu bırakmayı teklif eder ve araba içerisinde aralarında aşk başlar.

+18 Japon Erotik filmi olarak dikkat çeken yapım bir aşk filmidir. Erotik unsurlar barındırdığı için siz değerli ziyaretçilerimizi filmi izlemeden önce uyarmak istedik.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  A man And A Woman filmi 2016 yılında vizyonda yerini almış, erotik, aşk türlerine ait bir Japon yapımıdır.

  Detaylı konu: Sang-min, otistik oğlunu özel bir kampa göndermek için Finlandiya'ya gider ancak karla kaplı beyaz Helsinki'de son derece yabancılaşmış hissetmektedir. Ki-hong, Finlandiya'da görev yapan görevli bir mimar. Yoğun karla kapatılan yol ile Helsinki'ye dönerken, Sang-min ve Ki-hong, ormanda ve gölde bir kabinde baş başa kalır. Dayanılmaz bir tutkuyla bir gece birlikte geçiriyorlar. Fakat ertesi gün, birbirlerinin adını sormadan ayrı yollar seçerler.

  Diğer Adları:

  bir erkek ve bir kadın

  Yayın Tarihi:

  25 Şubat 2016

  Senaryo:

  Shin Eun-Young, Yoon-ki Lee

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Genel