Ateşle Oynayan Kız Filmi İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Notu 1,131 Görüntülenme

Ateşle Oynayan Kız Filmi İzle

Ateşle Oynayan Kız Filmi Konusu
Mikael ismindeki dedektif İsveç'te yaşanan fuhuş olaylarını araştırıp rapor hazırladığı sırada sevgilisinin ölü bulunduğunu öğrenir. Polis, cinayet yerinde bulunan suç aleti üzerinde Lisbeth isminde bir kızın parmak izlerini bulur. Parmak izleri bulunan kadının suçsuz olduğunu düşünen Michael ise olayı kendisi araştırmaya başlar. Michael araştırdıkça olay karmaşıklaşır ve doğruyu öğrenmemesi için birileri peşine düşer.

Ateşle Oynayan Kız Filmi IMDB Yorumları

- Bir avrupa yapımına göre hiç fena bir gerilim değil.
- Lisbeth çok karmaşık bir karakter hatta öyle ki uyuz birisi olarak görülebiliyor ama bu onu nedense itici yapmıyor. Geçmişe dönüp yaşadıklarına bakıldığında haksız sayılmaz doğrusu şahsen ben film boyunca onun yanında oldum diyebilirim. Suçlu ya da suçsuz bunu film tartıştırıyor bu bakımdan. Türkçe ismi gibi ateşle oynuyor, tehlikeli sularda yüzüyor gerçekten. İçten içe bir bağ oldu bu filmle. İzlemeye değer derim!

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ateşle Oynayan Kız Filminin Detayları
  Yapım 2009 yılında vizyona girdi. Amerika'da vizyona girdiği ilk hafta $904.998 hasılat yaptı, toplam Amerikan sinemasından hasılatı ise $6.942.564'dür. Ateşle Oynayan Kız toplam 129 dakika sürmektedir. Film İsveç, Danimarka ve Almanya ortak yapımıdır. Film için toplam €4.000.000 harcanmıştır.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Genel