Cafe Society Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Notu 1,854 Görüntülenme

Cafe Society Türkçe Dublaj İzle

Türkiye'nin en güncel film izleme sitesi Bulfilm, Cafe Society filmini HD, Türkçe Dublaj izle seçenekleri ile sunar.Bobby, babası gibi esnaf olmak ve onun yanında çırak olarak yetişmek istemeyen, hayalperest bir gençtir. Hayallerini kurduğu Hollywood hayatına büyük hevesle bağlıdır. Bobby'nin amcası Hollywood'da ünlü isimlerin manejerliğini yapan bir adamdır. Bobby, babasını bir şekilde ikna ederek amcasının yanına, hayaller diyarı Hollywood'a kapağı atar. Amcasının yanına giden ve onun sözünden çıkmayan kahramanımız, amcasının seksi asistanına aşık olur.

Aşkı karşılıksız olan Bobby'nin sevdiği kızın sevgilisi vardır. Bu sırada çok zengin bir yapımcı ile arkadaşlık kurarak, yeni yapımlarda görev alabilme şansı yakalamıştır. Bu sırada sevdiği kız, sevgilisinden ayrılır ve Bobby'nin onu tavlama çabaları sonunda sonuç verir. İnişli, çıkışlı ilişkileri ve Bobby'nin hırsı ile kötüye giden karakteri, hırsın insan üzerine etkilerini yüzümüze vuruyor adeta.

Cafe Society Türkçe Dublaj Hakkındaki Yorumlar

- Boş zamanınız varsa mutlaka izleyin diyebileceğim, oldukça tatlı bir aşk ve komedi filmi. Cafe Society'yi biraz Amerikan Pastası serisine benzettim nedense.

- Film bittikten sonra bana bir şeyler kattığını hissetmedim ama ağzım gülmekten açık kalmıştı. Gerçekten oldukça güzel zaman geçirten bir film.

- İzledikten sonra tek kelime ile "harika!" diyeceksiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Görseller
 • Özet & Detaylar

  Cafe Society Türkçe Dublaj İzle Yapımı  Eski zamanların Amerikası, Hollywood henüz yeni yeni dünya çapında büyük filmler yapmaya başlamış ve bu filmlerden etkilenen, o sosyeteye karışmak isteyen bir genç. Genç bunu başarıyor ve Cafe Society filminde tam istediği konuma geliyor, bu sırada aşık oluyor ve zor da olsa o kadını elde ediyor.  Her şey güzel görünüyorken genç birden hırsına kapılır ve sevdiği kadını üzmeye başlar, bu onun için bir seçim yapması gerektiği konusunda gelen sinyallerdir. Aşk mı? Para ve ün mü? Küçüklükten beri kurduğu hayallerden bir kadın için vazgeçebilir mi? Cafe Society işte bu konular üzerinden gidiyor.

  Diğer Adları:

  Sosyete Kafe

  Yayın Tarihi:

  05 Ağustos 2016

  Senaryo:

  Woody Allen

  Görseller

  "Cafe Society Türkçe Dublaj İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Genel