Cereyan Filmi Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
524 Görüntülenme

Cereyan Filmi Full İzle

Cereyan Filmi sinema çekimi olarak pek yakında sitemizde yer alacaktır.

İstanbul'da bir üniversitede Psikoloji dalında eğitim görmekte olan genç kız, akşamları skype uygulaması üzerinden insanlara terapi düzenler, bu sayede çok sevdiği bölümünde öğrendiklerini pekiştirir. Bu süreçte Cavit isminde birisine terapi uygularken yanlış bir cümle kullanarak onu intihar düşüncesine sokar. Bu düşünceden vazgeçirmek isterken bağlantı kopunca genç kız apar topar adamın bulunduğu yere gider. Ev, ıssız biryerdedir ve genç kız adamı canlı olarak bulur, ölmemesine sevinemez çünkü adamın onun hakkında kötü fikirleri vardır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Cereyan filmi full izle isimli gönderimizi izlediğinizde, mesleğinde başarılı olmak isteyen bir kadının hatası yüzünden çektiği vicdan azabı neticesinde "doğru bir şey" yapmak isterken aslında kendisi için son derece kötü bir şey yaptığına şahit olacaksınız. İnsanların hiç bir zaman güvenilebilecek yaratıklar olmadığını göreceğiniz Cereyan filmi içeriğinde büyük dersler barındırıyor aslında. Filmi izledikten sonra insan ilişkilerini ve güven duygusunu sorgulayabilirsiniz. İnsanlara şüpheci yaklaşmak mı? Yoksa güvenerek hareketlerine göre güven duygunuzu kademeli olarak o kişiye karşı azaltmak mı doğru? İşte bu sorular ile Cereyan HD izle yapımı içerisinde sıklıkla karşılaşacaksınız.

  Filmin Türkiye'nin geri kaldığı gerilim filmleri kategorisinde çekildiği için ayrı bir değeri bulunmaktadır. Yapımın son derece kaliteli olduğunu düşünüyoruz ve başarıya ulaşırsa ülkemizde gerilim filmleri alanında yeni yapımlar ortaya çıkabiliir.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Genel