Dağ 2 Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
9.9 IMDB Notu 1,243 Görüntülenme

Dağ 2 Full HD İzle

Türkiye'nin en güncel film sitesinde Dağ 2 HD olarak yayında. Filmi reklamsız ve online olarak izleyebilirsiniz.

Serinin ilk filmini hatırlayanlar, az çok filmin konusunu tahmin edeceklerdir. İlk filmde Doğu Anadolu'nun çorak dağlarında, teröristlerle göğüs göğüse çarpışan kahramanlarımız, Dağ 2 filminde sınır ötesi operasyonlara katılarak bu sefer İşid'e karşı operasyona çıkıyorlar. Askerden sonra askeriyede kalmaya karar veren Oğuz ve can kardeşi, özel kuvvetlere katılmak için zorlu eğitimlere girerler ve sonunda Dağ 2 full filminde Bordo Bereli olurlar. Bordo Bereli olarak Türkmenleri İşid'in elinden kurtarmalıdırlar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Görseller
 • Özet & Detaylar

  Dağ 2 Yorumları ve Detaylı Konusu


  Dağ 2, tam anlamı ile bir destan anlatıyor. Bordo Bereli olmaya hak kazanan kahramanlarımız diğer kahraman özel kuvvet ekibi ile bir Türkmen köyüne saldıran Işid'i püskürtmeye çalışıyorlar. Köyü yalnızca bir avuç insan olarak koruma çabasında olan kahramanlarımız, iyi bir plan yaparak köye yayılır ve gelen teröristler ile çatışmaya başlar.

  Çatışmalar sırasında pek çok ekip arkadaşlarını kaybeden kafadarlar, çok az sayıda kalmalarına rağmen direnerek teröristleri püskürtmeyi başarırlar Dağ 2 izle eylemini gerçekleşitirince sizlerde bu kahramanlığa hayran kalacaksınız.

  İşin özüne indiğimizde Türk askerinin her gün, Fırat Kalkanı vb. operasyonlarda gösterdikleri kahramanlıklardan bir kısmını bu filmde de göreceksiniz. Dağ 2 yorumları ise oldukça iyi yönde. Filmi izleyen kişilerde tek bir ortak algı mevcut, "Gözlerimiz doldu." bu sanıyoruz ki yeterli olacaktır yorumları anlatmaya.

  Dağ 2 full izle son derece etkileyici olduğundan dolayı kalp hastaları tarafından izlenmemesi gerekir. Dağ 2 HD izle yapan diğer ziyaretçilerimiz keyfini çıkarın.

  Diğer Adları:

  The Mountain II

  Yayın Tarihi:

  04 Kasım 2016

  Senaryo:

  Alper Caglar

  Görseller

  "Dağ 2 Full HD İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Genel