Deli Aşk Sinema Çekimi İzle
1.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.3 /10 (3)
1 Yorum 11,444 Görüntülenme

Deli Aşk Sinema Çekimi İzle

Aşık Maraş dondurmacısı Ekrem'in komik maceralarını anlatan yapım Deli Aşk sinema çekimi sitemize eklenmiştir, iyi seyirler diliyoruz.

Film HD görüntü kalitesi ile güncellenmiştir.

Filmde Emrah, çok sevdiği Neşe için kendisini yetersiz görmektedir. Bir dondurmacıdan öte birisi olmadığını düşünür ve onun babasının gözüne giremeyeceği düşüncesi ile üzüntü içerisindedir. Deli Aşk izle filminde işler çok komik bir hal alacak ve babasını tavlamaya çalışırken kızı kaçıracaktır Emrah.

Deli Aşk full izle filmi 2017 yılının Mart ayınının 10. günü tüm sinemalarda vizyona girecek ve aynı anda sitemizde de yayımlanmaya başlayacak. Deli Aşk sansürsüz izle seçeneğini de en kısa zaman içerisinde Bulfilm.com adresine eklemeye çalışacağız.

<

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Görseller
 • Özet & Detaylar

  Deli Aşk HD izle alternatifi için yaklaşık olarak Nisan ayı ortalarını tarih olarak verebiliriz. Bu tarihte film ile ilgili olarak HD kalite izleme seçeneği ve pek çok yorum sitemize eklenmiş olur diye düşünüyoruz.

  Deli Aşk filmi hakkında internet ortamında yer alan online olarak yazılmış yorumlardan bir kaçını inceledik, yorumlara göre filmin çekimi sırasında oyuncular gülmekten dolayı pek çok sahneyi tekrar tekrar çekmiş, bu ayrıntı bizlere filmin son derece komik hatta 2017 yılında çıkan en komik filmin Deli Aşk Full HD olacağını söylüyorlar.

  Diğer Adları:

  Deli Ask

  Yayın Tarihi:

  10 Mart 2017

  Senaryo:

  Emrah Kaman, Murat Kaman

  Görseller

  "Deli Aşk Sinema Çekimi İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)

  Genel