John Wick 2 Sinema Çekimi İzle (HD Eklendi)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
9.8 IMDB Notu 11 Yorum 4,957 Görüntülenme

John Wick 2 Sinema Çekimi İzle (HD Eklendi)

Şuan sinemalarda gösterimde olan John Wick 2 sinema çekimi, Türkçe Altyazılı, HD, Full izle biçimde sitemizde aksiyon, gerilim kategorilerinde yerini almıştır. Filmi izleyebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir.Jhon Wick 2 Konusu: Jhon, artık suikast işinden uzaklaşarak sakin bir hayat sürmek istemektedir. Bu anlamda ufak ve şirik köpeği ile birlikte uzak bir diyarda, sakin evinde yaşamını sürdürmektedir. Bu sırada suç çeteleri yine azıtmış ve bir şekilde Jhon Wick 2'ye bulaşmıştır. Bunun intikamı çok acı olacaktır.

John Wick 2 Hakkında İnternette Yer Alan Bazı Yorumlar

- İlk filme kıyasla çok daha sağlam olmuş. Keanu Reeves muhteşem sakinliği ile inanılmaz bir oyunculuk sergiliyor.

- Bana kalırsa 2017 yılının en iyi aksiyon filmi olabilir John Wick: Chapter 2.

- İnsanlara inanamıyorum gerçekten bu filme kötü yorum nasıl yapabilirler? Kendi kategorisinin en üst düzey yapımları arasında ismini altın harflerle yazdırdı.

Filmi izleyebilmek için "paylaş" butonunu kullanarak sosyal medya hesaplarınızdan birinde paylaşın.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Görseller
 • Özet & Detaylar

  John Wick 2 orjinal ismi ile Jhon Wick: Chapter 2 bir Hollywood yapımıdır. Film çekimleri New York şehrinde tamamlanmıştır. Toplam 122 dakikalık görüntü içermekte ve bu görüntünün 60 dakikalık kısmı aksiyon içeriklidir.

  Jhon Wick 2 Hakkında IMDB Yazısı

  "John Wick 2", 2017 senesinin ilk gerçek, muhteşem aksiyon filmi. Bir önceki filme göre daha fazla para harcandı ve çok daha kaliteli efektler kullanıldı, bu insanı heyecanlandırıyor. Daha iyi demek bu film için yeterli değil, bundan iyisi olamaz anasını satayım demek istiyoruz. Keanu Reeves yine muhteşem bir oyunculuk sergiliyor, sanırım Hollywood tarihindeki en iyi "soğuk kanlı katil" karakterini canlandıran adam Keanu.

  Serinin devam filminde, Jhon Wick'in yakın arkadaşı onu istemese de büyük bir çeteyi çökertmek için yardımını ister. Jhon, bu sefer belirli bir bölgede kalmayıp Avrupa'nın başkenti denilen şehre yani Roma'ya gidiyor. Bu seyehat sonunda karşısında acımasız katiller ordusu var ve hepsi profesyonel. Onlara karşı nasıl mücadele edecek? Tabi ki bildiğimiz teknikleri ile.

  John Wick 2 filmini daha iyi yapan sanıyorum ki onun muhteşem yeteneklerine tekrar kavuşması, senaryo yazarı Derek Kolstad, pek çok senaristin yaptığı hataya düşmeyerek ilk film ile paralel gitmeyerek farklı ekşınların içerisine sürüklüyor bizi. Senarist onu dünya çapında ün salacak bir şekilde kurgulamış ve tüm dünya çeteleri ondan korkuyor serinin ikinci filminde.

  John Wick 2'de dikkatleri çeken diğer bir husus araba ile kovalama sahneleri. John, arabaları da tıpkı bir silah gibi kullanabildiğini serinin 2. filminde bizlere gösteriyor.
  Jhon wick 2 konusu pdf

  Diğer Adları:

  John Wick: Chapter 2

  Yayın Tarihi:

  10 Şubat 2017

  Senaryo:

  Derek Kolstad, Derek Kolstad

  Görseller

  "John Wick 2 Sinema Çekimi İzle (HD Eklendi)" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (11)

  Genel