Limit Yok – Limitless Filim İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Notu 447 Görüntülenme

Limit Yok – Limitless Filim İzle

"Limitless" türkçe ismi ile "Limit Yok" konusu: NZT isminde bir hap üretilmiş ve bu hapı başrol karakterimiz bir arkadaşı vasıtası ile elde eder. Hayatı berbat bir halde olan başarısız, parasız ve eski sevgilisi tarafından terk edilmiş adam bu hapı içerek beyin kapasitesinin her geçen gün daha fazlasını kullanır ve yetenekli, çok zeki, onlarca dil bilen, süper öğrenme yeteneğine sahip bir adam olur. Tabi bela peşini bırakmayacaktır.

Serdar'ın Yorumu:
Kesinlikle izlenmesi gereken aksiyon, macera ve kafa açıcı tipte bir film olduğunu düşünüyorum. Filmdeki adamın yerine kendinizi koyarak bir an beyninizi daha yüksek kapasitelerde kullanıp, zengin ve çok başarılı bir adam olduğunuz hayaline kapılıyorsunuz. İzlediğim en iyi filmler arasında ilk beşte yer alır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  - Spoiler İçerir -

  Başroldeki eleman hapı aldıktan sonra daha fazlasını elde etmek için mücadele veriyor ve başarıyor, hapın kötü bir yanı var belli bir süre kullanımdan sonra kullanan kişiyi öldürüyor. Bizim eleman bunu öğrendikten sonra zekasını kullanarak hapı yeniden formulüze ediyor ve öldürmeyen, devamlı kullanılabilir bir hale getirip Amerikan başkanlığı için adaylığını koyuyor.


  Diğer Adları:

  Limitless

  Yayın Tarihi:

  18 Mart 2011

  Senaryo:

  Leslie Dixon, Alan Glynn

  Ödüller:

  2 ödül & 7 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Genel