Logan Sinema Çekimi İzle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
9.6 IMDB Notu 1,875 Görüntülenme

Logan Sinema Çekimi İzle

Logan filmini sinema çekimi izle seçeneği ile sitemizden hızlı ve kolayca izleyebilirsiniz. Sitemiz Bulfilm.com vizyon filmlerinin adresidir.

Yakın gelecekte, yorgun Logan, Meksika sınırında bir olay ile Profesör X için ilgileniyor. Ancak Logan'ın dünyadan ve mirasından gizleme girişimleri, genç bir mutant geldiğinde karanlık güçler tarafından takip ediliyor ve sona eriyorHD OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Görseller
 • Özet & Detaylar

  Logan filmi Amerika'da 2017 yılında çekimleri tamamlanmış ve Mart ayının 3'ü itibari ile tüm dünya sinemalarında aynı anda vizyona girecek bir yapımdır. Logan: The Wolverine orjinal ismine sahip olan filmin bütçesi toplam $127.000.000 olarak belirtilmektedir. Film 137 dakika sürmekte ve film müziği Dolby Atmos'a aittir.

  Çoğunuzun en son X-Men gezilerinden büyük bir hayranı olmadığımın farkındasınızdır, Fakat bu harika oldu!

  Oldukça kasvetli bir girişte Post X-Men Logan'ı görüyoruz, bir şey oldu ve mutantlar artık yok ya da orada birkaçı var. Yönetmen James Mangold filmi daha önceki Wolverine ve X-Men filmlerine göre çok daha fazla karakter geliştirmesi ile neredeyse renksiz yapmaya karar verdi. Bir asırdan fazla korktuğu bir dünyada artık yorgun bir karakter görüyoruz.

  Logan olarak yaptığı son gezisinde Hugh Jackman, inanılmaz bir iş çıkardı ve neden hiç HAYIR ELSE'in Wolverine olamayacağını kanıtladığı halde, destekleyici oyuncu, Charles Xavier, Boyd Holbrook gibi dönen Sir Patrick Stuart ile başlayarak mükemmel bir iş çıkardı. (Netflix'in NARCOS'u) oldukça tatlı ancak inanılmaz derecede ölümcül olan Silah X-23 olan şaşırtıcı ve tehlikeli bir karşıt ve yeni gelen Dafne Keen olarak.

  Film gore ve şiddetle doludur, ancak böyle belirsiz bir filmde hiç zorlanmış hissetmez. DEADPOOL'dan sonra Comic Book Movies'de oldukça yeni bir eğilim var, bunları olabildiğince acımasız hale getirin ve bu 90'lı yıllarda THE CROW ve BLADE ile başlarken, konuştuğumuz gibi geliştirilmiş bazı R Dereceli CBM geliştirildi.

  Diğer Adları:

  Logan

  Yayın Tarihi:

  03 Mart 2017

  Senaryo:

  James Mangold, Scott Frank, James Mangold, Michael Green

  Görseller

  "Logan Sinema Çekimi İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Genel