Lucy Filmi İzle (Kalite Seçenekleri İle)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Notu 350 Görüntülenme

Lucy Filmi İzle (Kalite Seçenekleri İle)

Sitemize Lucy filmini izle için gelen ziyaretçiler, hiçbir reklama takılmadan. Donmadan HD kalitede Lucy izle içeriğinden yararlanabilecekler.

Aptal sarışın erkek arkadaşının tehlikeli isteğini kabul ederek bir paket teslimi için mafyaya bulaşır, mafya onu kaçırarak uyuşturucu teslimatında kullanmak için karnına paketler yerleştirir. Bu uyuşturucu bildiklerinizden değil, kadın beyin kapasitesinin her geçen gün daha fazlasını kullanmaktadır artık.

Lucy filmini izle türkçe dublaj, altyazı ve kalite seçenekleri ile.

Serdar'ın Yorumu:
Puanının çok çok üstünü hak eden, izlediğim ve sevdiğim en iyi bilim kurgu yapımlarından birisidir Lucy filmi. Ben kesinlikle herkes izlemeli diyorum.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  - Spoiler İçerir -

  Scarlett oynadığı rolde aptal sarışın ve erkek arkadaşı ne derse yapan hafif bir kadını canlandırıyor. Bu kadın bir paket teslimi için mafyanın eline düşünce mafya ona el koyar ve bayıltarak karnına uyuşturucu paketleri saklar, bu uyuşturucular normal uyuşturucu değil az dozda bile alınsa beyinsel aktiviteleri arttıran, beyin dopingi şeklinde uyuşturucular. Lucy bu maddeler karnındayken onu kaçıran adamlar tarafından ABD'ye teslimat için gönderilmek isteniyor, tam bu sırada karnına aldığı bir darbe ile torbalar patlayınca madde kana karışıyor ve beynine ulaşıyor. İlk anda Lucy muhteşem öğrenme kapasitesine sahip, üstün dövüş tekniklerine hakim ve acısını, duygularını kontrol edebilen bir insana dönüşüyor, sonrasında beyninin her geçen saat daha fazla bir oranını kullanıyor ta ki %100'e ulaşana kadar. Lucy bu süreçte Morgan Freeman tarafından canlandırılan ve insan beyni üzerine araştırmalar, tezler üzerine çalışan bir profesöre ulaşıyor ve onunla görüşmek istediğini söyleyerek durumu anlatıyor, bir yandan mafya peşini bırakmazken Lucy her saat daha da güçlenen ve farklı yeteneklere sahip bir ultra insan oluyor. Filmin en sonunda Lucy bir ultra bilgisayara dönüşerek tüm evrenin bilgisini hafızasına alarak bunu profesöre sunuyor.

  Diğer Adları:

  Lucy

  Yayın Tarihi:

  25 Temmuz 2014

  Senaryo:

  Luc Besson

  Ödüller:

  1 ödül & 8 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Genel