Normal İnsan Olma Yolları Filmi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Notu 553 Görüntülenme

Normal İnsan Olma Yolları Filmi

Yönetmen:

Oyuncular:

Anormal davranışları yüzünden çevresi tarafından parmak ile gösterilen 30 yaşında bir kadının "normal insan" olmaya çabası ve bunu yaparken gerçekleştirdiği komiklikleri izlediğimiz Normal İnsan Olma Yolları Filmi sitemize eklenmiştir.

IMDB puanı düşük bütçeli bir komedi filmi için hiç fena sayılmaz. Yapım, kendisine normal diyen sisteme adapte olmuş, rutininden çıkmayan insanlara bir eleştiri aynı zamanda. Bu insanlar kendisi gibi olmayanları dışlarken, onlar gibi olmayan insanlar aslında son derece mutlu hayatlar sürüyor olabilir, buna değinen "Normal İnsan Olma Yolları" filmini izleyerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Görseller
 • Özet & Detaylar

  Normallik, kime göre? Neye göre normal? Hayatımızda, günlük rutinimiz içerisinde yaşar giderken bazı insanlar görür ve onlara gülerek kimi zaman aşağılarız. Bu insanlara "Normal değil" deriz. Peki buna neye göre karar veririz? Afrikada yaşayan bir kabile için bizlerin kıyafet giymesi normal değilken, Müslümanların inek kesme bayramı varken, Hintlilere göre bu durum hiç normal değildir.

  İşte yukarıda söylemiş olduğumuz, göreceli "Normallik" kavramı üzerine geçen Normal İnsan Olma Yolları filmi sizlerle.

  Görseller

  "Normal İnsan Olma Yolları Filmi" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Genel