Perde: Ayn-ı Cin Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,056 Görüntülenme

Perde: Ayn-ı Cin Full İzle

Türk sinemasının 2017 yılında çıkan son korku filmlerinden birisi olan Perde: Ayn-ı Cin filmi sitemizde full ve sinema çekimi olarak yer almaktadır.

Perde: Ayn-ı Cin full izle seçeneği ile sizlerle , filmin konusu şu şekilde işlenmektedir; Okan, son zamanların çıkış yapmış, popüler bir roman yazarı olarak hayatını sürdürmektedir. Okan üzerinde çalıştığı yeni kitabını ailesinin yanında yazabilmek için Antalya'ya gider. Perde: Ayn-ı Cin HD yapımında bu başarılı yazarın gözleri bozuktur, bu yüzden bir arkadaşının yönlendirmesi üzerine gözlerini lazer ile çizdirerek tedavi olur. Lazer tedavisi yalnızca gözlerinin iyi görmesini değil, farklı boyutları da görmesini sağlar ve Okan, cinler ile haşır neşir olmaya başlar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Perde: Ayn-ı Cin İzle Ve Yorumları
  Perde: Ayn-ı Cin filmini izleyen internet kullanıcılarının film hakkında yaptıkları bazı yorumlar, "bana kalırsa oldukça sıradan bir korku filmi heyecan duymadım", "Türkiye, korku filmi konusunda gerçekten kendisini geliştirdi, bu yapımda buna en güzel örnek.", "İzlerken tüylerim diken diken oldu, millet olarak bu musallat olayları bizleri korkutuyor."

  Bu yorumlar Perde: Ayn-ı Cin filmi yorumları arasında yalnızca internette bulunanlardan derlediklerimiz üzerinedir. IMDB puanı henüz film vizyona girmediğinden dolayı bulunmamaktadır.

  Film 10 mart tarihinde Türkiye'de tüm sinemalarda aynı anda vizyona girecek. Bu tarihten sonra internet sitemiz üzerinden de online olarak izleyebilirsiniz.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Genel