Reis 2017 Full İzle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
2,206 Görüntülenme

Reis 2017 Full İzle

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en önemli liderlerinden birisi olan Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını konu alan Reis filmi full ve HD izleolarak sitemize eklenmiştir.Reis Filmi Konusu

Film, Erdoğan'ın siyasete ilk atıldığı zamanlardan başlıyor. Karşısına çıkan engelleri bir bir aşan ve bu yolda dürüstlükten ödün vermeyen Reis'in belediye başkanlığı yaptığı dönem ve hapse girdiği dönem ayrı şekilde mercek altına alınmış. Kemalist sistemin kendisini ve düşüncelerini yargılayan, din ile ilgili herşeyden korkan tavrını eleştiren Reis filminde, Recep Tayyip Erdoğan'ın gerçek biyografisini bulacaksınız.

Reis Filmi Hakkında Yapılan Yorumlar

- Oldukça duygulandırıcı bir yapım. Cumhurbaşkanımızın siyasi mücadelesinde geçmiş olduğu zor yollar ve asla pes etmeyen tavrı, gerçekten bu ülke için ne kadar değerli bir insan olduğunu gösteriyor.

- Recep Tayyip Erdoğan biyografisi olarak çıkmış olan bir film kesinlikle daha iyi olamazdı. Etkileyici ve pek çok ders içeriyor.

Filmi izleyebilmek için "paylaş" butonunu kullanarak sosyal medya hesaplarınızdan birinde paylaşın.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Görseller
 • Özet & Detaylar

  IMDB'de Reis filminin hakkında diktatör biyografisi olarak lanse edilmesi üzerine pek çok tartışmalar olmuştu. Bu anlamda bizler ister sevelim, ister sevmeyelim Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı için söylenen bu tarz ithamlara tepki göstermeliyiz. IMDB'de gösterilen tepkilerden sonra sitede durumu düzeltmişti.

  Maalesef Avrupa ve Dünya çapında pek çok ülkede basın ve yayım organları tarafından Erdoğan diktatör olarak lanse edilmektedir. Bu süreç Gezi olaylarında başlayıp, halen devam eden bir süreçtir. Bayrak aşkı için yaptıkları diktatörlük olarak gösterilmektedir. Bu süreçte gerçek bir diktatör olsaydı ne gezi olayları olabilirdi, ne de şuan bas bas eleştiren medya. Bu anlamda biraz objektif davranarak, doğru ve yapıcı eleştirilerde bulunmakta fayda vardır.  Reis filminden görebileceğimiz üzere, Erdoğan çok fazla acı ve kötü muameleye maruz kalmış, halk içinden çıkan, halk ağzı ile onlar için konuşan bir liderdir.
  reis filmi konusu pdf

  Etiketler

  :

  Görseller

  "Reis 2017 Full İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Genel