Taboo 1. Sezon 6. Bölüm Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 1,091 Görüntülenme

Taboo 1. Sezon 6. Bölüm Full İzle

Taboo 1. sezon 6. bölüm full, HD izle biçiminde sitemize eklenmiştir. Taboo dizisinin konusu aşağıda yer almaktadır.Taboo Dizisi Konusu

Taboo dizisinin konusu 18. yüzyıl Londra sokaklarında geçmektedir. Delenay, maceracı, ekşın manyağı bir insandır. Dünyadaki en sevdiği adam olan babasının öldüğünü öğrenince, macerasını yarıda keserek Afrika'dan Londra'ya döner. Delenay hakkında pek çok söylenti dolaşmaktaydı. Bu söylentiler onun öldüğü veya bir ülkede hapse düştüğü şeklindeyken, onu karşısında gören insanlar şok olur.

Delenay babasının ölümünün altında yatan gerçeği araştırmaya başlar, babasından kalan miras o yokken akrabaları arasında paylaşılmak istenmiştir. Şimdi o geri dönmüş ve hakkını alarak büyük bir ticaret işi yapmayı ister.

Taboo 1. sezon 6. bölüm HD

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Görseller
 • Özet & Detaylar

  Taboo dizisi 6. bölümü IMDB 9.1 puan almıştır. Dizinin yapımcılığını üç üstad Chips Hardy, Tom Hardy, Steven Knight isimleri üstlenmiştir. Taboo 1. sezon 6. bölüm türkçe altyazılı yapımında, Tom Hardy, David Hayman, Jonathan Pryce gibi ünlü Hollywood yıldızları yer almaktadır.

  Görseller

  "Taboo 1. Sezon 6. Bölüm Full İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)

  Genel