The Last Family İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Notu 962 Görüntülenme

The Last Family İzle

Sanatsal bir çalışma olan The Last Family izle filmi Türkçe altyazılı olarak sitemizdeki yerini almıştır. The Last Family film yorumları ve konusunu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

The Last Family Film Konusu

Sanatları ile ünlenmiş Avrupalı popüler bir aile konu alınmaktadır. Bu ailenin erkeği, gelmiş geçmiş en iyi ressamlardan birisi olarak gösterilen Zdzislaw Beksinski, karısı Zofia ve ailenin başarılı müzik eleştirmeni çocuğu Tomasz. Bu ailenin gerçek yaşamlarından kesitlerle oluşturulmuş filmde, onların yaşadıkları farklı hayat dramatik bir bakış açısı ile anlatılıyor.


The Last Family Film Yorumları

- Oyuncuların duygu yansıtmalarına hayran kaldım. Her sahnede ki bakış, duruş ve diğer mimikler gerçek anlamda duyguyu içinizde hissettiriyor. Normalde farklı kültürlere ait filmlerden kolay kolay duygu alamazsınız ancak The Last Family filminde kesinlikle bu duygu geçiyor.

- Bir süre durağan geçtiği için eleştirebilir insanlar ancak o durağanlık içerisinde derin anlamlar yatmakta. Ressamın o durup gözlerini uzağa daldırması ve sanatsal bir hayata sahip olduğu için bir yandan hissettiği ızdırap oldukça anlamlı.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Görseller
 • Özet & Detaylar

  Türkiye'de henüz vizyona girmemiş olan The Last Family İzle, Polonya kökenli bir yapımdır. Toplam 123 dakika süren film, pek çok otorite tarafından en iyi sanatsal yapımlar arasında gösterilmektedir.

  Avrupa'nın önde gelen ressamlarından Zdzislaw Beksinski'nin video kamera ile aile yaşantısını kaydetmesi ile başlayan bir film., Aile içerisinde ki ilişkilerin aslında sanıldığı kadar samimi ve yakın olmayabileceğini, bir cenaze töreni ile bu yapının ne kadar kırılgan bir şey olduğunun ortaya çıkabileceğini gösteren bir yapımdır.

  Diğer Adları:

  Ostatnia rodzina

  Yayın Tarihi:

  30 Sep 2016

  Senaryo:

  Robert Bolesto

  Ödüller:

  11 ödül & 4 Adaylık.

  Görseller

  "The Last Family İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Genel