Tüm Sırların Sahibi Kız Full İzle
9.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.5 /10 (2)
7.1 IMDB Notu 2 Yorum 2,158 Görüntülenme

Tüm Sırların Sahibi Kız Full İzle

Tüm Sırların Sahibi filmi gerilim ve korku tadında 2016 çıkışlı bir yapım.

Binlerce yıl geçmiş ve dünya artık şimdiki zamana kıyaslanmayacak biçimdedir. Yapay yöntemler ile ortaya çıkartılan bir virüs, insanları etçil ve saldırgan yaratıklara dönüştürmektedir. Virüs sebebi ile insanoğlu birbirlerini yiyerek soyunu tüketmek üzeredir. Virüse karşı direnç göstermeyi başaran ufak bir grup çocuk, devlet gözetimi altında, aşı üretebilmek için sayısız teste tabi tutulmaktadır. Çocukların tutulduğu tıbbi alan büyük bir saldırıya uğrar. Bahsi geçen saldırı o kadar büyük olur ki, onları koruyan tüm askerler yaşamını yitirirler, nitekim çocuklar dağılır ve oradan kaçarlar. İnsanlık artık bu çocukların içerisinde yer alan akıllı bir kızın kurtarıcılığına muhtaç durumdadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Tüm Sırların Sahibi Full İzleUzak gelecekte insanları etkileyen, bir mantardan türeyen virüs onları diğer insanları yiyen varlıklar yapar.

  Virüs bulaşan insan, insanlığını kaybeder ve tamamen yaratık olur. İnsanlığın geleceğini kurtarmak için bir Doktor öncülüğünde toplanan bilim insanları ve askerler, bir grup bağışıklık sahibi çocuğu askeri üsse hapseder ve üstlerinde hayvan gibi deneyler yaparlar. Bu çocuklar düşünce gücü ile virüsü etkisiz hale getirebilmeyi öğrenmiş çocuklardır. Full olarak bu çocuklara yoğunlaşan insanlık, üssün saldırıya uğraması ve onların ortadan kaybolması ile şaşkına döner ve umutsuzluğa kapılır. Çocuklardan bir tanesinin vicdanı insanlığı kurtarmak için ona gereken gücü verir. Bunu gerçekleştirebilecek mi?

  "Tüm Sırların Sahibi Kız" acaba gerçekten bu sırlar ile dünyayı kurtarabilir mi?

  Yorumlar (2)

  Genel