Wazir Filmi İzle (Konusu, Yorumları)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Notu 1 Yorum 5,482 Görüntülenme

Wazir Filmi İzle (Konusu, Yorumları)

Wazir Filminin Konusu

Kadere inanır mısınız? Wazir filminde, görevini layıkı ile gerçekleştirirken sakat kalan ve tekerlekli sandalye ile yaşamak durumunda olan eski bir polis ve bir satranç ustası kaderin cilvesi ile bir araya gelirler. Hayatlarını ilgilendiren bir komployu ortak akıl ile aşmak durumunda kalırlar.

IMDB'de Wazir Filmi Yorumları

- Wazir filminde, bizim ikiliyi kontrol etmek isteyen kötü gücün zekasına hayran kaldım.

- Akıl dolu filmler beni oldukça etkiler, Wazir yine bu türe ait filmlerden birisi.

- Çok kaliteli bir aksiyon filmi diyebilirim. 2016 yılında çıkan en iyi iki filmden birisi.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Wazir Filmi Detaylı Konusu

  Daanish, Terörle Mücadele Şube'si için çalışan bir polis memurudur, teröristleri yakalamaya çalışırken kızı ölür. Kızının ölümünün intikamını almaya karar verir. Bu kararı verdikten kısa süre sonra ünlü satranç ustası Omkarnath ile tanışır. Omkarnath kızını ve karısını teröre kurban vermiş birisidir ve akıl birliği yaparak teröristleri yakalamak isterler. Wazir filmi bir babanın hak arama mücadelesidir. Film Amerika'da vizyona girdiği ilk hafta $586.028 hasılat geliri elde etmiştir.

  Wazir Filminin IMDB puanı 7.2'dir. Dram ve polisiye unsurlar harmanlanarak bu yapımda Aksiyon kategorisi altında birleşmiş. Filmin yapım yeri Hindistan'dır. Film setleri çoğunlukla Mumbai, Maharashtra şehirlerinde gerçekleştirilmiştir. Wazir, toplam 103 dakika sürmektedir. Wazir filmi soundtrack'i Maula Mere Maula isimli şarkıdır.

  Diğer Adları:

  Vezir

  Yorumlar (1)

  Genel